O nás

Velice dobře se vyznáme v napínaných stropech

arrow

✔ Naše firma „VIP-Ceiling“ je jedním z lídrů v instalaci, údržbě a opravě napínaných stropů v České republice. Práce jakékoliv složitosti provádíme co nejdříve a na nejvyšší profesionální úrovni, jelikož máme k dispozici tým vysoce kvalifikovaných odborníků. Poskytujeme služby pro instalaci všech možných druhů napínaných stropů – multi-level, uměleckých, odlišných ve stylu, designu, jedinečnosti a komplexu osvětlení.

✔ Široká škála typů textur a barev napínaných stropů je schopna uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Za nízké ceny nabízíme široký sortiment toho, co by mohlo být užitečné zákazníkovi pro montáž napínaných stropů.

✔ Úspěšný rozvoj naší společnosti spočívá v přesném porozumění zákazníkovi, průzkumu trhu, cenová konkurenceschopnost na trhu, neustálé zlepšování a kontrole kvality práce a materiálů.

✔ Při instalaci PVC napínaných stropů používáme nejmodernější upevňovací „ harpuna systém“, který umožňuje odebrat a nainstalovat napínaný strop podle potřeby prakticky kdykoliv a opakovaně.

✔ Naše výroba, která se nachází v Karlových Varech, umožňuje zkrátit dobu měření a instalace napínaného stropu na dva dny. Kromě toho umožňuje kontrolovat celý proces přípravy plátna pro napínané stropy.

✔ Záruku, kterou dostanete při objednání napínaných stropů v naší společnosti, poskytujeme na dobu 10 let. Také garantujeme záruční a pozáruční servis po celou dobu životnosti napínaného stropu.

✔ Pokud se obrátíte na naši společnost „VIP-Ceiling“, získáte spolehlivého zhotovitele Vaší objednávky, a my se budeme snažit udělat vše pro to, abyste byli s naší prací spokojeni a mohli naši společnost doporučit svým přátelům a známým.

← Zpět